На головну / ГРОМАДА / ОСІННІЙ БЛАГОУСТРІЙ: АЛЬПІЙСЬКІ ГІРКИ, НОВІ РОЗАРІЇ ТА ВІЧНОЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ
ОСІННІЙ БЛАГОУСТРІЙ: АЛЬПІЙСЬКІ ГІРКИ, НОВІ РОЗАРІЇ ТА ВІЧНОЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ

ОСІННІЙ БЛАГОУСТРІЙ: АЛЬПІЙСЬКІ ГІРКИ, НОВІ РОЗАРІЇ ТА ВІЧНОЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ

Продовжується благоустрій населених пунктів Липоводолинської ОТГ. Нинішня осінь стала черговим етапом озеленення і благоустрою. Селищна рада закупила саджанці в ДП «Роменське лісове господарство» на суму 53,7 тисячі гривень за заявками в старостинські округи та в Липову Долину.

Провідний спеціаліст відділу архітектури та ЖКГ селищної ради Катерина Козін розповіла, що для осінньої посадки закуплено вічнозелені дерева та кущі: ялинки звичайні та голубі, туї,  різновиди ялівцю, самшит, бересклет, кипарисовик, а також барбарис, кизильник, троянди.  

В Липовій Долині працівники з благоустрою висадили саджанці, обладнали три альпійські гірки на центральній площі селища, на двох клумбах біля центру культури та дозвілля посадили троянди, підсипали землю і посіяли траву на двох великих газонах біля приміщення пошти. Висаджено 17 ялин біля кладовища на вулиці Роменській,  скельник  і туї – біля пам’ятного знака жертвам голодомору, підсаджено вічнозелені рослини в інших місцях, де вони не прийнялися або загинули чи викрадені (на жаль, буває й таке).

Селищна рада обладнала ще одну зону відпочинку в мальовничому куточку природи.  На невеликій території біля готелю на вулиці Роменській розчистили кущі, завезли землю, обладнали альпійську гірку і висадили вічнозелені рослини. Навесні тут планують встановити лавочки та впорядкувати алейки.

Осінній благоустрій відбувся також в усіх населених пунктах об’єднаної громади. За заявками старостинських округів їм завезено саджанці і в кожному селі вони висаджені.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

На Сумщині планують створювати медичні центри громад. Як це торкнеться Липоводолинщини?

На Сумщині планують створювати медичні центри громад. Як це торкнеться Липоводолинщини?

Нещодавно  в Липоводолинській громаді побував міністр охорони здоров`я Віктор Ляшко. Під час робочої поїздки на …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page