На головну / ГРОМАДА / ЯК ЗАРОБЛЯЄ ТА ВИТРАЧАЄ КОШТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ОТГ?

ЯК ЗАРОБЛЯЄ ТА ВИТРАЧАЄ КОШТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ОТГ?

За перше півріччя до селищного бюджету надійшло 49 мільйонів гривень, з яких майже 42 мільйони (85,4 відсотка)  пішло на заробітні плати.

Липоводолинська й Синівська об’єднані територіальні громади створені в нашому районі  рік тому після червневих виборів. Але до кінця минулого року кожна сільська рада «доживала» зі своїм затвердженим і сформованим самостійно бюджетом. Спільний об’єднаний бюджет громади виник тільки в цьому році. Депутати ОТГ затвердили його доходи і видатки.

Минуло перше півріччя 2020 року. Що воно показало в бюджетному питанні? Про це редакція вирішила запитати в селищної ради, зважаючи на інтерес наших читачів. В офіційному запиті до голови селищної ради Сергія Нищети поставили 9 запитань, щоб якомога ширше висвітлити тему. На всі запитання отримали відповіді, які опубліковані в сьогоднішньому випуску «Нашого краю».

Інформація широка, детальна й цікава. Досить сказати, що фактично за   І півріччя до доходної частини бюджету надійшло 49108,4 тис. гривень (99,4 % до затверджених показників на півріччя). При цьому  питома вага  видатків на заробітну плату у загальному обсязі видатків загального фонду становить 85,4 відсотка.

Отже, читайте районну газету.

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

Липоводолинська громада входить у 2024 рік зі значно меншим бюджетом. Чи вистачить коштів “на розвиток”?

21 грудня на останній у 2023 році сесії Липоводолинської селищної ради депутати прийняли ряд документів, …

Залишити відповідь