На головну / ГРОМАДА / ЯКБИ ЗЕМЛЯ ВМІЛА ГОВОРИТИ, ВОНА Б КРИЧАЛА КРИКОМ

ЯКБИ ЗЕМЛЯ ВМІЛА ГОВОРИТИ, ВОНА Б КРИЧАЛА КРИКОМ

Не кричала б, а волала б, плакала, ридма ридала. Чому? Бо страшенно потерпає від діяльності, бездіяльності, нікчемності людини, її недбалості, безгосподарності та  байдужості. Таких слів-характеристик можна підібрати безліч. Й особливо тоді, коли переповнюють емоції, коли все це бачиш на  власні очі.

Подивишся навколо в селищі – гарно, прибрано біля дворів господарів, чисто в центрі, в парку, розчищені береги річки Хорол… А виїдь за межі селища, сіл чи району, зайди на околицю лісу – скрізь сліди перебування людини. Та які сліди! Пакети й мішки зі сміттям, просто висипаний непотріб. Прибрали вдома – і викинули чи то на шляху свого руху, чи спеціально вивезли.

От на сміттєзвалище, що за Липовою Долиною, біля траси на Масонове – так називають у народі Червону Гірку,  точно привезли навмисне. І замість того, щоб завезти непотріб на полігон, кидають прямо на узбіччі.

І літає поліетилен, і вкриває собою озимину, і вбирає кленки, як новорічні ялинки, і нікому до цього “немає діла”.

Коли я була біля сміттєзвалища, якась молода пара, проїжджаючи, зупинилася, хвилину посиділа в  машині, а потім чоловік взяв невеликий пакунок зі сміттям і … відніс на полігон.

Та тоді чомусь здалося що, якби не моя там присутність і фотоапарат, то полетіло б привезене кудись неподалік траси. Можливо, я й помиляюся, але інше не спадає на думку від побаченого.   

Подивіться на ці фотокартки, можливо, вони спонукають вас зайвий раз заїхати саме на полігон. А якщо ні, то хоча б виставити сміття кожного третього вівторка місяця біля двору, де його заберуть і вивезуть (це стосується жителів селища Липова Долина).  Не треба далеко ходити. 

Залишаймося людьми!

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директорка ТОВ "Газета "Наш край", редакторка газети, смт Липова Долина

Перевірте також

«УКРАЇНА ВИШИВАНА»

18 травня для підоблікових суб’єктів пробації персоналом Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page