На головну / НОВИНИ / НА СУМЩИНІ ПРОВОДИТИМУТЬ ТЕСТУВАННЯ, ЯКЕ ДОЗВОЛИТЬ ВИЯВИТИ НАЯВНІСТЬ АНТИТІЛ ДО КОРОНАВІРУСУ

НА СУМЩИНІ ПРОВОДИТИМУТЬ ТЕСТУВАННЯ, ЯКЕ ДОЗВОЛИТЬ ВИЯВИТИ НАЯВНІСТЬ АНТИТІЛ ДО КОРОНАВІРУСУ

Про це повідомляє  Укрінформ.  В інформації зазначено: « В Одеській та Сумській областях розпочнеться ІФА-тестування, яке дозволить виявити наявність антитіл до коронавірусу. Про це у програмі “Свобода слова” на ICTV повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Ми запускаємо тестування, яке дозволить ретроспективно подивитися наявність антитіл, і подивитися епідеміологічно, чи були пропущені такі випадки (захворювання на COVID-19 – ред.). Перші такі випадки будуть досліджуватися в Одеській та Сумській областях. ІФА-тести до нас уже зайшли. Ми розпочинаємо тестування і будемо бачити реальну картину. Ніхто не збирається приховувати реальну картину захворюваності. Наше завдання – щоб той, хто потребує медичної допомоги, отримав її”, – розповів Ляшко».
***

ІФА-тест визначає чи мала людина контакт з інфекцією, чи перенесла вона хворобу. Його можна зробити і через кілька місяців після захворювання, він має показати наявність антитіл. Ці тести не призначені для діагностики захворювання з першого дня. У Вікіпедії про тести  дослівно сказано: «Імуноферментний аналіз (ІФА, ELISA) або, точніше, ферментний імуносорбентний аналіз (англ. enzymelinked immuno sorbent assay, ELISA) — імунологічний метод для визначення наявності певних антигенів, шляхом реакції антигенантитіло. Широко використовується в науково-дослідній роботі та клінічній лабораторній діагностиці».

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

ВОЛОНТЕРКА З ПОБИВАНКИ ОСВОЇЛА ПОШИТТЯ МАСКУВАЛЬНИХ ПЛАЩ-НАКИДОК

На сторінках «Нашого краю» ми вже розповідали про Катерину Миколаївну Онопрійчу, яка з перших днів …

Залишити відповідь