На головну / ЖИТТЯ / У ТИМОШКИ – РІДКІСНА ХВОРОБА . ЙОМУ ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ ЗА КОРДОНОМ

У ТИМОШКИ – РІДКІСНА ХВОРОБА . ЙОМУ ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ ЗА КОРДОНОМ

За два тижні для дитини потрібно зібрати 28 тисяч євро.

7 грудня минулого року у хлопчика почалося сіпання нижньої губки і батьки відразу звернулися до лікаря, який призначив лікування. Тимчасово сіпання припинилося, а 27 грудня 2018 року почалися судоми, і з того дня вони не припиняються.

«Його госпіталізували до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, потім він був в Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова, потім – в міжнародному центрі нейрохірургії, потім в Охматдиті, що стало останньою краплею: ​​симптоматика наростає, стан погіршується, а діагнозу немає. Тому батьки з дитиною поїхали для встановлення діагнозу і лікування в Німеччині. На сьогодні наш діагноз – енцефаліт Расмуссена. Хвороба дуже рідкісна і підступна. В Україні вона майже не лікується, тому на сьогодні хлопчик в тій країні, де це лікують оперативно », – розповідають рідні дитини – мешканці Липової Долини.

Вже витрачено близько одного мільйона власних і позичених коштів на діагностику і лікування в Україні. Зараз для проведення операції за кордоном за два тижні сім’ї Тимошки необхідно зібрати 28 тисяч євро.

«Спасибі за розуміння і Вашу людяність від щирого серця, адже від вашої допомоги в якійсь мірі залежить життя нашої дитини. Ми щиро вдячні за кожну гривню, яку ви відправите на картковий рахунок  тата Тимошки », – кажуть рідні малюка.

Про це повідомляє сайт https://ru.tsn.ua

Реквізити для допомоги:

 ПАТ КБ «ПриватБанк»

 МФО 305299

 КОД 14360570

 р / р 29244825509100

 № картки 5168 7427 1329 3888 (Терновий Олег Іванович)

 

Про нас Антоніна Копайгора

Перевірте також

ПОЕЗІЯ МІСЦЕВИХ АВТОРІВ, НАВІЯНА ВІЙНОЮ

Валентина ПОСЬ Як зупинився нині час… Немає чисел, днів, годин. Лише думки і лютий гнів, …

Залишити відповідь