На головну / Uncategorized / БЮДЖЕТ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ У 2020 РОЦІ: НА РОЗВИТОК НАВРЯД ЧИ ВИСТАЧИТЬ, ПРОТЕ ПРЕМІЇ ГОЛОВІ ПРОПОНУЮТЬ ЗАЛИШИТИ У РОЗМІРІ 150 ВІДСОТКІВ

БЮДЖЕТ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ У 2020 РОЦІ: НА РОЗВИТОК НАВРЯД ЧИ ВИСТАЧИТЬ, ПРОТЕ ПРЕМІЇ ГОЛОВІ ПРОПОНУЮТЬ ЗАЛИШИТИ У РОЗМІРІ 150 ВІДСОТКІВ

Цієї п’ятниці відбудеться сесія Липоводолинської селищної ради, на затвердження якої буде винесено ряд документів, що напряму стосуватимуться життєдіяльності об’єднаної громади протягом наступного року. Зокрема, депутатам потрібно прийняти програму соціально-економічного розвитку, бюджет ОТГ на 2020 рік та затвердити граничну чисельність штату бюджетних установ, що переходять у громаду.

Вчора відбулося засідання «бюджетної» комісії, в ході якої депутати попередньо обговорили і винесли на розгляд сесії запропоновані проекти документів. Прогнозні надходження доходів бюджету об’єднаної громади – трохи більше 73 млн грн. Така цифра,  на жаль, не дає змогу говорити про бюджет розвитку, адже ці кошти майже повністю будуть спрямовані на захищені статті, зокрема заробітну плату апарату селищної ради та її виконавчих органів і оплату енергоносіїв.

З майбутнім кошторисом громади та іншими проектами рішень сесії кожний бажаючий може ознайомитися на сайті селищної ради. На жаль, на даний момент  там не можна знайти проекту рішення «Про надання дозволу проводити виплати премій і надбавок та надання матеріальної допомоги у 2020 році селищному голові». Депутати «бюджетної» комісії на своєму засіданні попередньо схвалили розмір доплат  на рівні попереднього року: встановлення 50%-ї надбавки за високі досягнення в роботі та щомісячні і одноразові виплати премій у межах 150 відсотків.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПРО ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ ДІЗНАЛИСЯ СИНІВЧАНИ

Відкриття ринку землі в Україні не втрачає своєї актуальності. Тому для підвищення правової обізнаності жителів …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page