На головну / Головні новини / ЮНІ СПОРТСМЕНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ ІЗ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ
ЮНІ СПОРТСМЕНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ ІЗ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

Наприкінці вересня в Липоводолинській громаді відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, організовані й проведені Дитячо-юнацькою спортивною школою. 48 юнаків і дівчат, які представляли всі 5 закладів середньої освіти, зібралися в центральному парку селища, щоб виявити кращих у бігу на дистанції 500 і 1000 м. Переможцями в командному заліку в молодшій віковій категорії стали: І місце – Сухогруньська гімназія, ІІ – Берестівський ліцей, ІІІ – Беївський ліцей. У старшій віковій групі кращою стала команда Берестівського ліцею, ІІ місце посіли учні Байрацького ліцею, ІІІ – Липоводолинського.

В особистому заліку перші місця серед юнаків у молодшій і старшій вікових категоріях відповідно здобули Едуард Цендра з Сухої Груні та Сергій Самілик із Байрака, другі – Вячеслав Береза з Сухої Груні і Максим Родін із Берестівки, треті – Віталій Ліщенко з Берестівки і Олександр Шуйський з Липової Долини. Серед дівчат переможницями у молодшій і старшій категоріях відповідно стали Каріна і Крістіна Ревяко з Берестівки, друге місце посіли Настя Которова з Беєвого і Дарина Пирська з Липової Долини, третє – Катя Кучеренко з Сухої Груні й Олександра Замниборщ із Липової Долини. Переможці у командному й особистому заліках були нагороджені Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради.