На головну / Uncategorized / ВАКЦИНУВАЛИСЯ ПЕРШІ МЕДИКИ Й ЖУРНАЛІСТКА

ВАКЦИНУВАЛИСЯ ПЕРШІ МЕДИКИ Й ЖУРНАЛІСТКА

Сьогодні до Липової Долини привезли перші 30 доз вакцини від COVID-19. Першими щеплення від коронавірусної хвороби отримали медичні працівники Липоводолинської лікарні, Липоводолинського центру первинної медико-санітарної допомоги та Липоводолинського відділення Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Свою дозу вакцини отримала й кореспондентка «Нашого краю» Юлія Міщенко, що попередньо записалася на щеплення онлайн (згідно Дорожньої карти  з впровадження вакцинації проти COVID-19 дозволяється використовувати можливі залишки вакцин для щеплення окремих категорій громадян, у тому числі й журналістів).

Як запевнили медики, щеплення від коронавірусу здійснюють виключно на добровільній основі.

“Як лікар, добре розумію небезпечність цієї хвороби, тому сумнівів, вакцинуватися чи ні, навіть не виникало, – розповів сімейний лікар Синівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Олександр Буряк. – З приводу закидів ненадійності індійського виробника, скажу так: більшість інших вакцин, які ми отримуємо протягом життя, також індійські. Коли ви, не дай Боже, наступите на ржавий цвях і оперативно потребуватимете вакцини від правця, ви ж не будете питати, хто виробник цієї вакцини?”

Серед тих, хто сьогодні отримував щеплення – лікарі, медсестри, фельдшери. Ярослав і Олена Вертій, фельдшери місцевого відділення екстреної медичної допомоги, записалися на вакцинацію родиною, оскільки добре розуміють, що щеплення від коронавірусу – ефективний спосіб боротьби з пандемією.

Вакцинуються Ярослав Вертій і Олександр Базарний

Вакцинацію проводила мобільна бригада медичних працівників Роменського центру первинної медико-санітарної допомоги, яка має дозвіл на проведення щеплення вакциною АstraZeneca (Covishield).

 

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПЕРШІ ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Сьогодні нашу редакцію відвідав голова Роменської райдержадміністрації Денис Ващенко. З редактором та невеличким колективом “Нашого …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page