На головну / Uncategorized / ВОДОХРЕЩЕ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ: ВОДА ОСВЯЧУВАТИМЕТЬСЯ У ХРАМІ

ВОДОХРЕЩЕ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ: ВОДА ОСВЯЧУВАТИМЕТЬСЯ У ХРАМІ

Цьогоріч через карантинні обмеження скасовуються масові, загальнонародні  освячення води, які на свято Водохреща, 19 січня, традиційно проводилися на водоймах чи біля церков у містах і селах.

У Липовій Долині завтра вода теж буде освячуватися у приміщенні храму.

Як повідомив редакції Благочинний у Липоводолинському районі настоятель Свято-Троїцької парафії автокефальної православної церкви України отець Богдан Ільків, розпочнеться служба о 7:30 при дотриманні вимог карантину.  Якщо ж буде дуже багато людей, можливе проведення служби двічі. До того ж, хто схоче, може згодом прийти до церкви й набрати свяченої води.  

У день Хрещення Господнього не тільки освячується вода, а й чимало людей занурюються в ополонки, щоб «набратися цілющої сили води». Якщо серед наших читачів є такі сміливці, розповідайте про це кореспондентам редакції, надсилайте фото, а ми обов’язково напишемо про вас у «Нашому краї».

Про нас Наталія Шутько

Наталія Шутько
Директор ТОВ "Газета "Наш край", редактор газети , смт Липова Долина

Перевірте також

ВОЛОДИМИР МАНГІР: «НАВІТЬ ЦИВІЛЬНІ «СЕПАРИ» ПОЛЮВАЛИ НА НАС, БО ЇМ ОБІЦЯЛИ ВИПЛАЧУВАТИ ПО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА КОЖНОГО БІЙЦЯ»

Антоніна КОПАЙГОРА Володимир Мангір проживає з родиною в невеличкому селі Стягайлівка Московського старостинського округу. З …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page