На головну / Uncategorized / У СИНІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

У СИНІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Цей медичний заклад збудовано за державні кошти в рамках програми «Доступна медицина» на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Загальна вартість проєкту – більше 9 млн грн. Всього на Сумщині в рамках цієї програми, прийнятої в 2018 році, зведено 13 сучасних сільських амбулаторій «з нуля». Всі медзаклади за державні кошти також отримали  нові автомобілі Renault Duster.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Це сучасна, ошатна будівля зі світлими, просторими кабінетами, укомплектована необхідним обладнанням, меблями, медичною апаратурою. В амбулаторії створені комфортні умови для надання жителям Синівської громади цілого ряду медичних послуг.

На церемонію відкриття закладу зійшлися багаточисленні синівчани. Також були присутні гості – голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома, голова Роменської РДА Денис Ващенко, головна лікарка Липоводолинського Центру первинної медико-санітарної допомоги Віталіна Олійник та її заступник Олександр Базарний.

Голова Синівської громади Олег Тихоненко і лікар сімейної медицини Синівської амбулаторії Олександр Буряк показали присутнім приміщення закладу та ознайомили з особливостями надання медпослуг пацієнтам. По завершенню облаштування системи опалення амбулаторія відчинить свої двері для мешканців Синівської громади.

Про подробиці події читайте в «Нашому краї» 26 березня.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page