На головну / Uncategorized / НАРЕШТІ! З 3 СЕРПНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТТЯ ДИТСАДКІВ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

НАРЕШТІ! З 3 СЕРПНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ВІДКРИТТЯ ДИТСАДКІВ У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

Питання відкриття дитсадків у Липовій Долині давно тривожить батьків. Матеріали про це неодноразово публікувалися в нашій газеті та на сайті редакції, активно обговорювалися в соцмережах. Люди не розуміли, чому в сусідніх регіонах дошкільні заклади працюють, а в нас ні. І ось нарешті, як кажуть, крига скресла.

Як повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради Юлія Шапран, дитсадки в Липовій Долині готуються до відкриття з 3 серпня. В результаті опитування батьків було з’ясовано, що в закладі дошкільної освіти «Берізка» буде працювати 5 груп, які відвідуватимуть 79 дітей, у «Веселці» – 3 групи і 36 дітей. Режим роботи закладів планується на повний робочий день з 7.30 до 18 годин. Графік відвідування дитсадків вихованцями обговорений з батьками та затверджений батьківським комітетом.

– Відділом освіти, молоді та спорту проводиться закупівля дезінфікуючих засобів, безконтактних  термометрів та інших матеріалів необхідних для відновлення роботи закладів, – говорить Юлія Шапран. – З працівниками  закладів завідувачі провели навчання щодо особливостей роботи впродовж дії карантину,обмежувальних  і протиепідемічних заходів, порядку дії у випадку виявлення ознак респіраторних  захворювань у дітей чи працівників, навчання правилам використання засобів індивідуального захисту. Готуються всі необхідні документи щодо відновлення роботи закладів для подання на комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Липоводолинської селищної ради.

До речі, як пояснила начальник відділу, тепер для відновлення роботи дитсадків  не потрібно брати дозвіл в обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В умовах послаблення карантину повноваження на відкриття закладів дошкільної освіти передані з обласної комісії на  місцеві.

Про нас Юлія Міщенко

Юлія Міщенко

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page