На головну / Uncategorized / ВХІД У ПІДСТАВСЬКУ ШКОЛУ РОЗПЛОМБОВАНО

ВХІД У ПІДСТАВСЬКУ ШКОЛУ РОЗПЛОМБОВАНО

Як повідомляли нещодавно, під час перебування в Липовій Долині голови ОДА Романа Грищенка, Сергій Гресь та Андрій Воробйов передали керівнику звернення підставчан щодо відкриття школи для усунення недоліків з пожежної безпеки. І ось вчора, 26 серпня, на виконання припису Управління ДСНС в Сумській області, пожежники зняли опломбування будівлі “для усунення недоліків до 1 січня 2021 року”.

За  5 днів до нового навчального року школа, що протягом кількох місяців не бачила ні учнів, ні вчителів, мала якийсь «заплаканий» вигляд. На порозі зустрічала  пожовкла від спраги кімнатна троянда, у коридорах, класних кімнатах теж майже засохлі, а подекуди й сухі квіти…

На шкільному подвір’ї на той час з’явилося кілька батьків. Вони прийшли забирати документи своїх дітей зі школи, щоб віддати їх у сусіднє село. Зі слів директора, із 30-и у школі ще залишалося 20 дітей. 

Чи зуміють підставчани згуртуватися, щоб зберегти навчальний заклад, як цього хотіли, чи все ж поведуть дітей навчатися деінде? Про це розповімо читачам «Нашого краю». Першовересень – не за горами.

А в навчальному закладі тим часом розпочалося наведення порядку…

 

Про нас Наш край

Наш край

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page