На головну / Uncategorized / Відбулися перші конкурси на керівні посади в ОТГ

Відбулися перші конкурси на керівні посади в ОТГ

З 1 січня 2020 року  новостворені Липоводолинська і Синівська об’єднані територіальні громади розпочнуть працювати з новими  управлінськими  структурами виконавчої влади та за новими бюджетами. Якими будуть бюджети? Про це говорити рано, бо ще не затверджений  Верховною Радою головний фінансовий документ країни. А ось перші кадрові рішення вже є.

Нещодавно відбулися конкурси на посади керівників і відповідальних працівників у відділах Липоводолинської ОТГ. На очільника відділу освіти, молоді та спорту претендувало дві кандидатури, а переможцем конкурсу стала Юлія Шапран, яка  працює завідувачем районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту РДА. Одна претендентка – Алла Пожар – була на посаду начальника відділу культури та туризму. Вона й стала переможцем. Її нинішнє місце роботи – начальник відділу з управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.  Серед двох претендентів на посаду провідного спеціаліста з питань юридичного забезпечення відділу організаційно-кадрової роботи ОТГ переміг Костянтин Штанопруд, який зараз працює головним спеціалістом бюро безоплатної правової допомоги в нашому районі.

Після відповідних спеціальних перевірок, що здійснюються для осіб місцевого самоврядування, за умови їх проходження,  цих людей  буде призначено на посади.

Відбулися конкурси на різні посади спеціалістів як у Липоводолинській, так і в Синівській ОТГ. Ще ряд конкурсів оголошено.

Антоніна Копайгора

 

 

Про нас Антоніна Копайгора

Avatar

Перевірте також

ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ РОЗДАЄТЬСЯ ГУМАНІТАРКА ВІД БРИТАНЦІВ

Її отримав гуманітарний штаб Роменської ОВА та передав на громади. Липоводолинська громада отримала 210 “”британських” …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page